اخبار اقتصادی

زمان حذف سه صفر از پول ملی از زبان وزیر اقتصاد
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به پیشنهاداتی برای وضع مالیات موثر برای جلوگیری از فعالیت‌های اختلال‌زای اقتصادی، گفت: نمی‌توان زمان مشخصی برای حذف سه صفر از پول ملی اعلام کرد.
۲۱:۲۶
منبع: فردا
پیگیری معضلات حق پرچم کشتی‌ها و مسائل ارزی از سال گذشته
رئیس هیئت مدیره کشتیرانی گفت: مشکلات بخش کشتیرانی از جمله کرایه حق پرچم و مسائل ارزی از سال گذشته در حال پیگیری و بخشی از آن برطرف شده است.
۲۱:۲۵
منبع: باشگاه خبرنگاران
در بهترین شرایط فنی در حال غنی سازی هستیم
دانشمندان هسته‌ای کشور در بیانیه‌ای با تاکید بر بلوغ فناوری هسته‌ای کشور و دستیابی به سانتریفیوژهای ir6، ir4، ir2m، خاطر نشان کردند: تاسیسات هسته کشور هم اکنون در بهترین شرایط فنی مجموعه غنی سازی در حال تولید با مشخصات دقیق تعیین شده هستند.
۲۱:۲۰
منبع: صدا و سیما
بازخواست مجری برنامه کودک بخاطر صلوات و دعای فرج!
ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزیده‌ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و … را تولید و/یا ارائه می‌کنیم. «تابناک جوان» برای انتشار مطالب ارسالی شما نیز آمادگی دارد! روی تیترها کلیک کنید تا گزارش کامل گزیده خبرهای «تابناک جو...ادامه
۲۱:۲۰
منبع: تابناک
بشکه باروت، زیر پای بانکها
واقعیت این‌است که شناس حتی نسبت به هوش، توزیع نرمال‌تری را به خود اختصاص داده‌است. اگر به هر کسی درست به اندازه توانایی اش پاداش داده می‌شد هنوز جهان از بی عدالتی رنج می‌برد. کسی توانمندی خودش را انتخاب نمی‌کند.
۲۱:۰۳
منبع: روزنامه جهان اقتصاد
مدیران ناکاربلد و بحران در اقتصاد
کارشناس مسائل سیاسی در خصوص دلایل ایجاد بحران اقتصادی در کشور و آرایش جنگی دشمن برای ضربه زدن به اقتصاد جمهوری اسلامی نوشت.
۲۰:۳۲
منبع: دانا
برای حفظ آسایش مردم راهی جز اقتصاد مقاومتی نیست
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران گفت: در جنگ اقتصادی برای حفظ بقا و متحد ماندن کشور، راهی جز مقاومت اقتصادی نیست.
۲۰:۳۰
منبع: دانا
مشاغل سنتی و روستایی به دست فراموشی سپرده شده است
مدیرکل اسبق میراث فرهنگی خراسان رضوی گفت: در روزگاری نه چندان دور شغل‌های سنتی و بومی در سرزمین خراسان رونق داشت و امروزه بنا به جبر روزگار از این مشاغل تنها خاطره‌ای به جای مانده است.
۲۰:۳۹
منبع: ایلنا
خسارت برجام به صنعت نفت و گاز کشور به روایت اعداد و ارقام
بر اساس آمارهای موجود، اکثر پیشرفت‌ها در صنعت نفت و گاز کشور در شرایط سخت تحریم‌ها بوده که پس از برجام با کندی یا توقف مواجه شده است.
۲۰:۲۱
منبع: روزنامه کیهان
بانک‌ها در توسعه خوزستان همراهی خوبی ندارند
اهواز - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با تاکید بر اینکه بانک‌ها همراهی خوبی در توسعه استان ندارند گفت: بخش عمده‌ای از مشکلات فعالان اقتصادی در خوزستان ناشی از این موضوع است.
۲۰:۰۴
منبع: ایرنا
اینفوگرافی: شاخص فلاکت ایران در سال 97
یک بررسی آماری از جمع نرخ بیکاری و نرخ تورم نشان می‌دهد چه استان‌هایی بیشترین و کمترین شاخص فلاکت را در سال 1397 داشته‌اند. سمنان، اردبیل و کرمان به ترتیب کمترین نرخ فلاکت و چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه و کردستان بیشترین نرخ فلاکت را داشته‌اند.
۲۰:۵۰
منبع: برترینها
واردات خودروی هیبریدی همچنان ممنوع است
مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات با تاکید براینکه واردات خودروهای هیبریدی همچنان ممنوع است، گفت: متناسب با سیاست‌های تجاری کشور برنامه ریزی و عمل می‌کنیم.
۲۱:۱۹
منبع: ایلنا
شکاف طبقاتی در انگلیس؛ نهادهای اقتصادی هشدار دادند
موسسه مطالعات مالی انگلیس می‌گوید که انگلیس باید تدابیر نابرابری که شکاف طبقاتی میان ثروتمندان و فقرا را بیش از آنکه آشکار کند پنهان نگاه می‌دارد متوقف کند.
۲۰:۰۶
منبع: میزان
تخفیف ویژه تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری در نورنگار
بازارچه رمضان نورنگار به رسم هر سال، در آخرین هفته ماه رمضان برگزار خواهد شد. فروش ویژه ماه محصولات این شرکت در روزهای 9، 10 و 11 خرداد برگزار می‌شود.
۲۰:۰۹
منبع: زومیت
درخواست وزارت نیرو برای تمدید معافیت مالیاتی
تهران (پانا) - وزارت نیرو از دولت درخواست تمدید معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها تا 31 تیر 1398 کرد.
۲۱:۱۸
منبع: پانا
اگر روزه دار در خواب روزانه محتلم شود و تا غروب غسل نکند
اگر شخص روزه دار بعد از نماز صبح، در خواب محتلم شود و تا غروب غسل نکند، آیا اشکالی به روزه او وارد می‌شود؟
۲۰:۰۱
منبع: پارسینه
حسینی‌کیا: نگفتم مدیران دولتی با دلالان ارتباط دارند
۲۰:۳۱
منبع: دنیای اقتصاد