۱۷:۲۵
دسته: بین الملل
کد خبر: 24677032
 نشست بحرین برای تکمیل سیطره بر قدس است

نشست بحرین برای تکمیل سیطره بر قدس است

نشست اقتصادی که قرار است به زودی در بحرین برگزار شود توطئه و دسیسه‌ای برای تکمیل کردن تسلط بر قدس است.
به اشتراک بگذارید:

 نشست بحرین برای تکمیل سیطره بر قدس است

به گزارش سرويس بين الملل خبرگزاري صدا و سيما به نقل از خبرگزاری الابدال، یکی از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت : نشست اقتصادی که قرار است به زودی در بحرین برگزار شود توطئه و دسیسه ای برای تکمیل کردن تسلط بر قدس است.

شیخ «نافذ عزام» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین نشست اقتصادی بحرین را توطئه ای بزرگ دانست که آمریکا و رژیم صهیونیستی آنرا برای تکمیل کردن تسلط خود بر قدس اشغالی و مسجد الاقصی هدایت و رهبری می کنند.
وی در همایش سیاسی که جنبش جهاد اسلامی در مسجد شهید «فتحی شقاقی» در مرکز نوار غزه برگزار کرد،گفت: معامله قرن در تسلیم کردن ملت فلسطین موفق نخواهد شد.
وی همچنین از شتاب کردن برخی رژیم های عربی برای شرکت در این نشست ابراز انزجار کرد و گفت : آنها به این خاطر در این نشست شرکت می کنند که تسلط رژیم اشغالگر اسرائیل را بر شهر قدس به او تبریک بگویند.
شیخ نافذ عزام اظهار داشت: قدس مسئله ای است که به هر عرب و مسلمانی در جهان مربوط می شود از همین رو باید با تمام وسایل و ابزارها برای آزادی قدس و سرنگون کردن تمام توطئه ها ضد آن تلاش کرد.
وی همچنین از محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خواست اقدامات بازگشت به همبستگی و اتحاد میان کرانه باختری و نوار غزه را شروع کند و همچنین تحریم های اعمال شده از طرف تشکیلات خودگردان را علیه غزه متوقف کند و برای کنار گذاشتن اختلافات به گفتگو بازگردد.
وی در این همایش که به مناسب سالگرد اشغال قدس برگزار شد، گفت : این سالگرد برای ملت فلسطین و ملت های مسلمان عربی بسیار دردناک است.
این عضو جهاد اسلامی در پایان اقدام برخی رژیم های عربی را در سرکوب ملت هایی که به صورت آشکار از قدس و ساکنان فلسطین حمایت می کنند، محکوم کرد.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار