۱۵:۵۰
منبع: حوزه
دسته: استان ها
کد خبر: 24658218
جنایات وهابیت برای امت اسلامی بازگو شود

جنایات وهابیت برای امت اسلامی بازگو شود

حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی با اشاره به جنایت وهابیت در تخریب قبور ائمه (ع) بقیع گفت: ما حوزویان وظیفه داریم که عمق این فاجعه را برای مردم بازگو کنیم تا امت اسلامی از جنایات دشمنان اسلام و بخصوص وهابیت آگاه باشند.
به اشتراک بگذارید:

حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در ایلام با تسلیت فرا رسیدن هشتم شوال به امت اسلامی، گفت: 8 شوال سالروز حادثه غم‌بار  و مصیبت بار تخریب قبور ائمه اطهار(ع) بقیع است و این حادثه دردناک توسط فرقه وهابیت که دست نشانده استعمار انگلیس و دشمنان دین خدا انجام شد.

مدیر حوزه علمیه استان ایلام  ادامه داد: زیارت و احترام به قبور ائمه اطهار (ع) و بزرگان دین براساس ادله قرآنی، روایات، سنت پیامبر(ص) و ادله عقلی امری ممدوح است و حفظ این آثا لازم و امری خدا پسند است.

امام جمعه موقت ایلام بیان کرد: در آینده نه‌چندان دور همان‌گونه مقام معظم رهبری فرمودند حجاز به دست جوانان انقلابی فتح خواهد شد و ان شاءالله قبور ائمه اطهار(ع) توسط همین جوانان احیاء خواهند شد.

وی تاکید کرد: ما حوزویان وظیفه داریم که عمق این فاجعه را برای مردم بازگو کنیم تا امت اسلامی از جنایات دشمنان اسلام و بخصوص وهابیت آگاه باشند.

انتهای پیام

 

  

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار