۱۴:۲۷
منبع: شبستان
دسته: سیاسی
کد خبر: 24655991
مجلس مکان آزمون و خطای نمایندگان نیست

مجلس مکان آزمون و خطای نمایندگان نیست

افتخاری با اشاره به تعهد و تخصص کاندیدای مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس مکان آزمون و خطای نمایندگان نیست.
به اشتراک بگذارید:

«لاله افتخاری» در گفتگو با خبرنگار احزاب خبرگزاری شبستان در مورد انتخابات مجلس شورای اسلامی و حضور نمایندگان ادواره گذشته در این دوره از انتخابات مجلس گفت: کارآمدی الزاما به سن بستگی ندارد اما به هرصورت در آگاهی افراد و تجربه آنها موثر باشد.

 

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی نباید مکانی برای آزمون و خطا باشد، افزود: اما از طرف دیگر حضور نمایندگان ادوار و نه تمام نمایندگان ادوار گذشته بلکه نمایندگانی که روحیه خدمت و ایثار دارند و مجلس را برای خدمت به مردم می بینند می تواند برای شکل گیری یک مجلس کارامد موثر باشد

 

افتخاری ادامه داد: نمایندگانی که تمام همت خود را در خدمت مردم می دانند و منافع خود را نادیده می گیرند حضورشان در مجلس شورای اسلامی قطعا مثمره ثمر خواهد بود.

 

نماینده سه دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه تهران گفت: نمایندگان ادوار گذشته در حقیقت قبلا دوره کارورزی خود را گذراندن و با ساختار و الفبای مجلس آشنا هستند.

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نمایندگانی که شاید در این دوره مجلس حضور داشتند و از کارآمدی و تجربه لازم برخودار نبودند قطعا از نمایندگی خود نیز رضایت چندانی ندارند.

 

وی گفت: کاندیدایی که متعهد و متخصص هستند و از روحیه خدمت و تلاشگری برخوردارند موجب کارآمدی و وزانت مجلس هستند. ممکن است افرادی کارآمد و آگاه باشند اما چون تعهد لازم را ندارد اقدام دیگری انجام دهند.

 

افتخاری در مورد مهمترین اولویت مجلس جدید اظهار کرد: شناخت دشمن و راهکارهای مقابله با نفوذ دشمن و حل مشکلات مردم و برنامه ریزی در جهت تحقق اهداف  گام دوم انقلاب از جمله اولویت های مجلس جدید است.

 

افتخاری در مورد حضور خود در این دوره از انتخابات مجلس گفت: خودم تصمیمی برای حضور ندارم اما اصرار زیادی برای حضورم در این دوره وجود دارد و احتمال حضورم وجود دارد./

پایان پیام/ 34
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار