۱۶:۱۱
دسته: اقتصادی
کد خبر: 24636707
تخصیص مستمر منابع مالی به قطعه‌سازان از سوی سایپا

تخصیص مستمر منابع مالی به قطعه‌سازان از سوی سایپا

ایران اکونومیست-مدیرعامل شرکت سازه‌گستر سایپا گفت: با تخصیص منظم منابع مالی از سوی گروه سایپا به قطعه‌سازان زنجیره تأمین، رونق تولید در این گروه محقق شده است.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش سایپانیوز، معصوم نجفيان گفت: با برنامه مديريت ارشد گروه سايپا در زمينه مديريت جريان مواد، اطلاعات و نقدينگي، استراتژي لازم در زمينه همكاري با زنجيره تأمين و قطعه‌سازان تدوين شده و براساس آن، تا پايان سال، مطالبات اين شركت‌ها به‌صورت منظم و عادلانه پرداخت خواهد شد.

وي تصريح كرد: برنامه پرداخت مطالبات قطعه‌سازان با اختصاص ۲ هزار ميليارد تومان در سه‌ماهه پاياني سال گذشته به ‌اجرا درآمد كه پس از آن، روند روبه‌رشد توليد در سطح گروه سايپا آغاز شد و در سال جديد نيز اين شرايط ادامه يافته است.

وي با بيان اين‌كه در چندماه گذشته با تدبير مديريت كنوني گروه سايپا، همكاري با قطعه‌سازان بهبود يافته و برآوردها، نشان‌دهنده رضايت آنان از نحوه همكاري سايپا است، ادامه داد: همكاري مناسب با قطعه‌سازان و تأمين به‌موقع خطوط سايپا، موجب شد سال ۹۸ با ضريب مناسب توليدي براي اين گروه آغاز شود و سايپا بتواند با تخصيص منابع مالي بهينه، تيراژ محصولات خود را افزايش دهد.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار