۱۴:۱۵
منبع: تابناک
دسته: ورزشی
کد خبر: 24633490
دعوای داخلی دراستقلال برسر ماندن یا رفتن رحمتی

دعوای داخلی دراستقلال برسر ماندن یا رفتن رحمتی

باشگاه استقلال در حال انعقاد قرارداد دو ساله جدید با مهدی رحمتی است. رحمتی که گفته شده اگر بماند، حسین حسینی از استقلال می‌رود. رحمتی که اخیرا وارد دعوای بزرگی با خسرو حیدری شده و کار بحث شان به لایه‌های زندگی شخصی رسید.
به اشتراک بگذارید:

فرهاد مجیدی هم دقیقا در مسیری مصاحبه کرده که در هفته‌های اخیر خسرو حیدری، پژمان منتظری و حتی حسین حسینی درباره آن سخن گفته اند.

به گزارش تابناک ورزشی، در استقلال اوضاع خیلی بر روال عادی نیست، اگرچه معلوم نیست بر اساس لیست کدام مربی، بازیکنانی مثل بلبلی و دشتی و ارسلان مطهری و رضاوند درحال جذب هستند، اما بحث‌های میان بزرگتر‌ها نشان می‌دهد آنجا جنگ قدرت به اوج رسیده.
باشگاه استقلال در حال انعقاد قرارداد دو ساله جدید با مهدی رحمتی است. رحمتی که گفته شده اگر بماند، حسین حسینی از استقلال می‌رود. رحمتی که اخیرا وارد دعوای بزرگی با خسرو حیدری شده و کار بحث شان به لایه‌های زندگی شخصی رسید. او که بعد از پست اینستاگرامی پژمان منتظری هم تحت فشار قرار گرفته بود.

دعوای داحلی دراستقلال برسر ماندن یا رفتن رحمتی

حالا، اما حرف‌های مجیدی درباره اینکه بعد از بازی العین گفته چند بازیکن را نمی‌خواهد و بعد از آن مسیر نقل و انتقالات در استقلال تغییر کرده و او را کنار زده اند و کدی که داده درباره اینکه حسین حسینی را می‌خواسته و با ۵۰۰ میلیون کمتر از آنچه مدیران استقلال انتظار داشتند نگه می‌داشته، درکنار حمایتش از پژمان منتظری که قبل‌تر انجام داده بود، انگار او هم توپ را به زمین رحمتی انداخته است.

رحمتی که به رغم سال‌های درخشانش در استقلال در سه ساله اخیر بار‌ها اعتراض را با تمام وجود تجربه کرده و مدام انتقاد‌ها از او در آستانه ۳۸ سالگی بیشتر هم می‌شود! خبرآنلاین نوشت: حالا مجیدی هم دلیل جدایی اش را طوری گفته که انگار بر سر مهدی رحمتی بوده است. درحالی که رحمتی در ماه‌های اخیرسعی کرده کمترین اظهار نظر را در مورد تیمش داشته باشد، اما مدام فشار‌ها بر او بیشتر و بیشتر می‌شوند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار