۲۳:۲۹
منبع: جماران
دسته: سیاسی
کد خبر: 24172224
روابط عمومی‌ها بیانگر وضعیت سازمان‌ها هستند

روابط عمومی‌ها بیانگر وضعیت سازمان‌ها هستند

به اشتراک بگذارید:
به گزارش ایرنا ، اقبال عباسی روز پنجشنبه با صدور پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت'روز ملی روابط عمومی و ارتباطات' را تبریک گفت و تصریح کرد :در جهان امروز، روابط عمومی ها از ارکان مهم و تاثیرگذار اطلاع رسانی و حلقه پیوند مردم و مسئولان هستند. ​
وی یادآور شد: تاکید مقام معظم رهبری بر اهمیت روابط عمومی ها به عنوان 'بهترین نمایانگر اوضاع داخلی سازمان ومنعکس کننده چگونگی مسائل سازمان ها ' گواهی برنقش بی بدیل روابط عمومی در سازمان است.
به گفته وی، بی شک، در جهان گسترده ارتباطی امروز، تولید محتوای غنی، صداقت در اطلاع رسانی ، تلاش برای ایجاد رضایت دوسویه کارکنان و مخاطبین سازمان وجهت دهی به برنامه ریزی های سازمان بر مبنای احساس تعهد و مسئولیت اجتماعی ، از وظایف مهم روابط عمومی حرفه ای در سازمان است.
استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: اینجانب فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه فعالان و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های دولتی، سازمانها ،نهادها و بخشهای غیر دولتی استان چهارمحال و بختیاری تبریک و تهنیت عرض می کنم و توفیقات همه عزیزان را در سال رونق تولید از خداوند سبحان خواستارم.
به گزارش ایرنا، بیست و هفتم اردی بهشت ماه به عنوان روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ها نامگذاری شده است و در چهارمحال و بختیاری برنامه های مختلفی در هفته روابط عمومی ها برگزار می شود.
2097
انتهای پیام
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: برنا
۱۳۹۸/۰۲/۲۷ ۲۰:۵۹
منبع: برنا
۱۳۹۸/۰۲/۲۷ ۲۰:۴۷
منبع: میزان
۱۳۹۸/۰۲/۲۷ ۲۰:۴۰
منبع: برنا
۱۳۹۸/۰۲/۲۷ ۲۰:۲۶
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۲/۲۷ ۱۶:۰۱
منبع: دانا
۱۳۹۸/۰۲/۲۷ ۱۵:۱۳
منبع: موج
۱۳۹۸/۰۲/۲۷ ۰۹:۵۷
منبع: معاونت قرآن و عترت
۱۳۹۸/۰۲/۲۷ ۰۹:۵۶
منبع: ایرنا
۱۳۹۸/۰۲/۲۷ ۰۹:۲۷
منبع: ایرنا
۱۳۹۸/۰۲/۲۷ ۰۹:۲۵
منبع: جماران
۱۳۹۸/۰۲/۲۷ ۰۹:۲۵
منبع: ایرنا
۱۳۹۸/۰۲/۲۷ ۰۹:۲۱
منبع: بلاغ نیوز
۱۳۹۸/۰۲/۲۷ ۰۸:۰۸

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار